Навесні на Новому каналі стартують нові сезони шоу «Хто зверху?» та «СуперІнтуїція»

Навесні на Новому каналі стартують уже знайомі й успішні ігрові проекти «Хто зверху?» та «СуперІнтуїція».

«Хто зверху?», 6 сезон

Жанр: ігрове шоу

Ведучий: Сергій Притула, Катерина Варнава

Прем’єра: 23 лютого

Як і раніше, чоловіча і жіноча команди селебрітіз під проводом Сергія Притули і Катерини Варнави з’ясовуватимуть хто ж, все-таки, зверху.

Ми приготували глядачам нові сюрпризи, – розповідає керівник Творчого об’єднання Олена Маторіна. – Наприклад, конкурс «По губах», де гравцям надягають навушники з голосним «Rammstein» і пропонують прочитати по губах слово, яке в цей час вимовляє капітан. Лише уявіть, як Притула загадує «феншуй», а чоловіча команда в навушниках кричить: «батут», «шабаш» або взагалі слова із сексуальним підтекстом. Ще одна новинка сезону – конкурс «З напівзвуку». Капітан однієї з команд за допомогою різних побутових предметів або об’єктів видає звуки – відкриває пляшку пива, вмикає перфоратор, дриль, електроепілятор, смажить яєчню, а команда-супротивник, не бачачи того, що відбувається, має відгадати, що за предмети видають такий звук.

«СуперІнтуїція», 4 сезон

Жанр: ігрове шоу

Ведучий: Сергій Притула

Прем’єра: 31 березня

Гравці знову з’ясовуватимуть, що дієвіше та крутіше – чоловічий розум чи жіноча логіка, але з нововведеннями. По-перше, кількість незнайомців збільшиться з 13 до 15. По-друге, кардинально зміниться роль джокера. Тепер, вибравши його, зірковий учасник отримає особливе завдання. Наприклад, з трьох спроб знайти на книжковій полиці томик із грошима або вибрати з п’яти стільців один із непідпиленими ніжками. А разом з ним – шанс виграти 20 тисяч!

Ще одна «фішка» – «Зіркова категорія». Під нею ховатиметься людина, яка має відношення до одного з гравців. При цьому учасник цієї людини в обличчя не знає! Спробуй відгадай, як виглядає жінка-акушер, за допомогою якої на світ з’явився Потап або дівчина, яка поступилася Вірі Брежнєвій на кастингу у «ВИА Гру»!

Усі виграні гроші, за згодою зіркових учасників, передаються на благодійність. Наприклад, частина виграшів минулого сезону «СуперІнтуїції» пішли на ремонт дитячих будинків.

Джерело: novy.tv

Метки: , , | Рубрики: Україна

Ваш комментарий