Огляд ігрових форматів «FORMAT SHOW 2015»

У секції ігрових форматів у мене взагалі очі розбігаються, так що до вас донесу саме запам’яталося.

Заради того, щоб змусити глядача трохи пограти, до вас і на будинок приїдуть, і в офіс, і в школу, і промовець білборд, запитувач, підсунуть, і мужика з мікрофоном до перехожих приставати відправлять.

Останній, до речі, напевно сподобався нашим каналам — виробництво щось копійчане! Ведучий носиться по вулицях, пристаючи до перехожих з простацькими питаннями. Відповісти потрібно швидко, провідний панікує, перехожий від розгубленості безбожно тупить — загалом, може вийти цілком смішно.

І хоч ігрові проекти на українському телебаченні не шанують, нам показали і величезних матрьошок, в яких заховані гроші (Babushka, Armoza Formats), і шоу, де потрібно красти у суперників бали (The big steal, Global agency), і формат, учасники якого повинні бігати по вулицях, намагаючись змусити перехожих продати їм свій одяг (Sell me your stile, ohm).

Тут, мабуть, виділю формат You`re back in the room (BBC), де відбуваються всі ті ж ігри та конкурси, тільки учасники в них — загіпнотизовані.

Гіпнотизер плескає в долоні — і учасники починають творити, що попало — викидають піцу в зал, падають особами в торти і т.п., а публіка, природно, падає під стільці від сміху.

До речі, в цьому сегменті з’явилося цікаве напрямок — грошові шоу (думаю, їх презентація пішла б на ура тижнем раніше). Формат Money Matters (Talpa) надає можливість трьом учасникам випуску розповісти, чому їм потрібні гроші, а вже 100 глядачів, готових пожертвувати по 100 євро кожен, вирішують, кому з них гроші дістануться. У шоу Flying wheel (Global agency) і вовcе — списують кредити. Правда, тільки тим, хто краще за всіх заспівав, станцював або якось інакше зміг вразити журі всього за 30 секунд. О, часи, о, звичаї …

Extreme Love (в розробці) — напевно сподобалася любителям схрещувати бульдога з носорогом.
10 чоловіків потрапляють на острів, де борються за виживання, а попутно — виконують різні завдання, щоб сподобатися таємно спостерігає за ними красуні. Виграє той, хто переможе суперників і закохає в себе головну героїню.

The Impostor («Самозванець») — китайський, між іншим, формат, компанії pausoka, але в Європі вже щосили адаптований.
Отже: учасник, він же Гість, на тиждень поселяється в чужій сім’ї. Заковика вся в тому, що один з членів сім’ї не справжній. Хто — належить з’ясувати Гостю. Як — його проблеми.

Чимало було шоу, заснованих на використанні прихованої камери, зокрема, японський формат The hidden camera race (FCC), де люди від несподіванки стрибають у довжину, висоту, кричать і т. Д, а глядачі в цей час роблять ставки на довжину їх стрибка , гучність крику і т.п.


Загалом, розжитися — зрозуміло, при бажанні — є чим. Ну а що з побаченого спливе на вітчизняних телеекранах? Робіть ставки. Ну, або адаптуйте, якщо можете. Чого вже там.

Джерело: mediananny.com

Фото — Кирилл Авраменко 

Метки: , | Рубрики: VFormаті,Великобританія,Італія,Нідерланди,Німеччина,Росія,США,Україна,Франція

Комментарии:

  1. Александр:

    https://vimeo.com/123391570 — Пилот The Big Steal. Странно, но сам трейлер лежал на youtube уже полтора года

    https://www.youtube.com/watch?v=ullS4zsVeSM — трейлер Babushka.

    Thumb up 1 Thumb down 0

Ваш комментарий