Олексій Гончаренко: Пінчуку, і Ахметову пропонували взяти участь у «шоу Трампа»

Відомий телепродюсер Олексій Гончаренко розповів про тенденцію сучасного телебачення в Україні.

Розважальні формати на першому місці були, є і будуть. На моїй пам’яті розважальне ТБ за 20 років в загоні не було ніколи. Як і новини. Що буде далі? Не знаю. Я не думаю наперед. Ось зараз цікаво це — робимо це. Далі подивимося.
Зараз, у зв’язку з кризою, реаліті — затребуваний жанр. Тому що економний: немає павільйонів, додаткових світлових приладів. А коли криза закінчиться — невідомо, так що поки до реаліті інтерес великий.


На Заході все під іншому — судячи з того, що ми бачимо на MIPе. Там і шоу з зірками досі люблять, і ігрові шоу, і інтелектуальні, Квіза всякі. З якими у нас зовсім погано — у нас навіть «Мільйонер» толком не пішов, три рази Плюси намагалися його запустити. Може, не вдалося знайти потрібного ведучого, а може, ми самі не сама інтелектуальна країна в світі.

Квест-шоу теж у нас теж не дуже пішли. Робили якось «1 + 1» Amazing racings — «Великі перегони» — дуже дороге шоу, одне з найдорожчих в історії. Теж якось не порвало.

Ну, на ICTV був «Останній герой» — дороге велике реаліті.

А ще є шоу Трампа, де олігарх вибирає собі заступника — яке, до речі, до цих пір ніхто не зробив. Дуже дороге шоу, ми про нього теж думали. Багато каналів про нього думали — і ICTV, і «Україна», але наші олігархи такі, що не хочуть публічності. У нас немає таких Жириновського і Трампа, які готові були б працювати на камеру, присвятити стільки часу проекту. Великі олігархи не захотіли. Я так розумію, що пропонували і Пінчуку, і Ахметову, але вони у нас — люди не ефірні. А без хорошого олігарха це шоу не має сенсу.

«Акули бізнесу» — це дешевий варіант шоу Трампа. Зараз потрібно робити Трампа. Слухати, як ти триндіт про свій винахід, вже ніхто не буде.

Джерело: mediananny.com

Метки: , , , , , | Рубрики: Україна

Ваш комментарий