Сергій Притула: Я ходжу, ною, прошу щоб відновили «Чи розумнішій ти за п`ятікласніка?»

Телеведучий Сергій Притула у інтерв’ю виданню «Медианяня» розпопів про роботу на Новому каналі та відносини з Ольгою Фреймут.

Як себе почуває ведучий, який веде практично все?

Загалом, я розумію, що починаю потихеньку втомлювати глядача. Що на «Новому» не включиш — потрапиш або на Притулу, або на Педана, тому що у нас із Сашком на каналі по 4 проекти на рік. Забагато. І ще півбіди, якби з цих проектів було щось нове. Але з нового з’явилися тільки «Вар’яти». І то — нові вони в телеверсії, яка виникла через 6,5 років нашої гастрольної діяльності.

Я вже півтора року прошу керівництво каналу: «Хлопці, давайте закупимо якийсь форматік або придумаємо щось своє, щоб якось оновити картинку в телевізорі». Зараз 2017 рік. У мене 12 епізодів «СуперИнтуиция», 18 епізодів «ХЗ». При цьому «СуперИнтуиция» — це вже 3 сезон, «ХЗ» — сьомий, «Пристрасті по Ревізора» — 7 або 8 … Я що, більше нічого вести не можу? Я чого так лупашіл в тому Нацоборе «Євробачення»? Свіжина з’явилася! У мене змінилася картинка, мене з павільйону завели в прямий ефір, а це завжди драйв, така класна тахікардія, і ти фігачіть, береш це незрима м’ясо і рвеш його … Смачно!

Я дуже прошу, щоб відновили «Чи розумнішій ти за п`ятікласніка?» — знаю, що зараз, через дев’ять років, будучи вже батьком 8-річну дитину, вів би цей проект зовсім по-іншому. І він був би класним. І я ходжу, ною, прошу … Але мені чітко пояснили принципи роботи телебачення в Україні: «Ніхто не хоче, щоб його вчили. Всі хочуть, щоб їх розважали ». Це трохи розходиться з моїм сприйняттям того, чим можна займатися на екрані, але, поки зарплату дають мені, а не я, напевно, я все-таки не дуже прав.

Щодо твоєї подруги Фреймут. Ти ж постійно її підколювати в побутових розмовах, на на зйомках не упускати можливості вставити шпильку … Це якийсь незакритий гештальт? Ви, взагалі, бачитеся в життя або так — через ефіри один одному привіти передаєте?

Практично не спілкуємося. Чорна кішка пробігла між нами 21 грудня 2013 року. Просто 16 грудня я задав конкретне питання: «Фреймут, ти йдеш на Плюси або залишаєшся на« Новому? »Тому що у нас був процес підготовки нового сезону« Хто зверху? », А редакторська група же пише не від ліхтаря, а під ведучих, і підготовка сценарію під Фреймут і під Варнаву — дві великі різниці. Так ось, я кажу: «Якщо ти залишаєшся, ми фігачіть. Тому що це шматок роботи, а зйомки через півтора місяці. А якщо ти йдеш, то скажи мені, жінка, — ми ж не чужі люди — щоб я зараз звертав процес, що не морочив редакторам голову, і ми починали шукати нову ведучу ».
І мені відповіли: «Сергійчіку! Я прийняла рішення: я залишаюся на «Новому», і ми з тобою відзнімемо найкрутіший сезон «Хто зверху?»! ». Це було 16 грудня. 21 грудня я був на гастролях у Львові, і мене набрали з «Нового»: «Ти в курсі, що Фреймут позавчора підписала контракт з Плюсами?»

У мене немає якоїсь професійних ревнощів, що хтось з «Нового» перейшов на Плюси — на Плюси полканала перейшли, бо у одного дядька грошей на ТВ виділяється трохи більше, ніж у іншого. Але я не розумів, як можна взяти і ось так просто плюнути зверху на стільки років зовсім нормальних відносин.

Метки: , , , | Рубрики: Україна

Ваш комментарий