У новому сезоні «Хто зверху?» замінили конкурси

Значить, подумала Олена Маторіна, подивіться на колег по StarLightMedia, у яких все змінюється, і придумала все змінити в новому сезоні проекту «Хто зверху?». Ну, не зовсім все, звичайно — Сергій Притула продовжить з’ясовувати стосунки з Катериною Варнавою за допомогою конкурсів «на виживання». Інша справа, що глядач більшість конкурсів і не дізнається щось.

«Ми приготували глядачам багато сюрпризів. Деякі конкурси оновили, а інші взагалі замінили, — розповідає Олена. Серед новеньких — конкурс «По губах», де гравцям надягають навушники з вервечком Rammstein і пропонують прочитати по губах слово, яке в цей час вимовляє капітан. Механіка конкурсу проста, але на ділі це виявляється так смішно, що під час зйомок вся режисерсько-сценарна група животи надриває від реготу.

Ще одна новинка сезону — конкурс «З напівзвуку». У ньому команди розділяє стіна. За стіною капітан однієї з команд за допомогою різних побутових предметів або об’єктів видає звуки. Наприклад, відкриває пляшку пива, включає перфоратор, дриль, електро-епілятор, смажить яєчню, відкриває баночки з дитячим харчуванням, а команда-супротивник, повинна відгадати, що за предмети виробляють такий звук.

Конкурс «Зірки навряд» в цьому сезоні замінили на два нових. «Чиє це?», Де зірки приносять до нас на майданчик особисті речі: улюблену або нецікаву їжу, сукні, в яких вони були на випускному, або домашні футболки із смішними малюнками, а протилежна команда повинна вгадати, чиє це. У другому новому конкурсі «Хто з?» Учасники вгадують секретний талант одного з членів команди суперника. Спробуйте зрозуміти, хто із зірок українського шоу-бізнесу вміє пускати бульбашки із слини, а хто — дути величезні кулі з жуйки або грати на акордеоні ».

І знаєте що? Я ось 31 серпня о 19:00 обов’язково подивлюся, що це за нові конкурси. Цікаво ж!

Джерело: mediananny.com

Метки: , , | Рубрики: Україна

Ваш комментарий